nabízím audio

Redakční a zvukový střih audia

Máte natočený zvukový materiál, který potřebujete postříhat?

Váš zvukový materiál redakčně a zvukově zpracuji a upravím do požadovaného formátu. Za více než 25 let jsem ve své profesi vycvičená v bravurním zvukovém střihu, umím jít rychle k cíli toho, co je potřeba, aby zaznělo.  

Ceny jsou individuální podle typu zakázky. 

Konzultantka pro audio a video

Máte audio či video prezentaci? Potřebujete rychlou zpětnou vazbu, kde ještě střihnout? Jak předat přesně to, co chcete? Jak zkrátit mluvené slovo či připravený text tak, aby byl výstižný a přitom vnímatelný? Zkonzultovat styl načtení komentáře pro Vaše video či audio?

Poskytnu rychlý servis, který Vám přesně pojmenuje místa, která tzv. drhnou. Zkrátím text pro Vaše video či audio tak, aby byl přesný a smysluplný.

Uvedené rozsahy a ceny jsou základní. Kalkulace ceny je individuální.

Kompletní zpětná vazba k audio či video prezentaci v délce do 20 minut - 1500,-Kč (nad uvedenou stopáž individuální ceny)

Obsahové doladění a zkrácení textu komentáře či prezentace v maximálním rozsahu 1 A4 - 1300,-Kč (nad daný rozsah individuální ceny)

Napsání textového komentáře pro Vaši audio či video prezentaci (výstup) na základě zadaných informací - rozsah 1 A4 - 3000,-Kč (nad daný rozsah individuální ceny)


© 2023 Karolina Antlová - moderátorka, lektorka, voiceover | Vytvořeno v systému PROWEB.